Chladírenské a mrazírenské boxy jsou konstruovány z polyuretanových senvičových panelů té nejvyšší kvality, a jsou určeny pro skladování výrobků požadující řízený a kontrolovaný teplotní režim. V chladícím řetězci - od výrobce až ke spotřebiteli, jsou velmi důležitými články snižující kazivost a ztrátu na kvalitě nejen u téměř všech druhů potravin (nápoje, ovoce a zelenina, maso, uzeniny, mlékárenské výrobky atd.), ale i léků a různých chemických látek.
Prostory chladících a mrazících boxů jsou vždy řešeny dle přání zákazníka.

1.)    DVEŘE

  • Chladírenské dveře - pro chladící prostory s teplotou od 0°C výše, kryté z vnější/vnitřní strany ocelovým plechem s bílou povrchovou úpravou se zaoblenými rohy a hranami. Dveře je možné dodat v široké škále velikostí, v posuvném i otočném provedení.
  • Mrazírenské dveře - do prostorů s teplotou pod bod 0°C  jsou určené speciální mrazírenské dveře. Vyrábí se v provedení – posuvné, otočné nebo posuvné s elektrickým pohonem, jednokřídlé nebo dvoukřídlé.


2.)    STRIPY

  • PVC stripy slouží jako zábrana úniku chladu mezi jednotlivými prostory. Nejčastěji se instalují do dveří chladících a mrazících boxů, oddělují jednotlivé tepelné zóny ve výrobnách masa a v přípravnách zeleniny atd.


3.)    POLYUERENOVÉ PANELY

  • Základním stavebním prvkem chladírenských a mrazírenských boxů jsou sendvičové PUR panely, ze kterých je sestavován finální celek, jako například: mrazící box, chladící box, výrobní haly, skladové prostory, zastřešení prostorů, výrobní a expediční celky v potravinářském průmyslu atd.


4.)    REGÁLOVÝ SYSTÉM

  • Regály jsou určeny nejen do potravinářských prostorů, jako jsou - pekárny, výrobny produktů, sklady potravin a masa, ale i do lékáren, hotelů, restaurací, gastroprovozen a jiných skladovacích prostorů.
  • Provedení systémů dodáváme ve dvou povrchových úpravách NEREZ a PLAST.


chladici boxchladici box 1chladici box 2

© 2016 CRYOS s.r.o. Všechna práva vyhrazena.